مقالات صفحه 1 | شرکت آﯾﻨﺪه ﺳﺎزان ﭘﺎﯾﺎ ﻣﻬﺎم 
شرکت آﯾﻨﺪه ﺳﺎزان ﭘﺎﯾﺎ ﻣﻬﺎم

مقالات

بررسی ساختار چاه فاضلاب و حفاری آن

بررسی ساختار چاه فاضلاب و حفاری آن

توجه به ساختار چاه فاضلاب و رعایت نکات مربوط به بخش های آن نقش موثری در روش های حفاری چاه فاضلاب استاندارد ایفا می کند که در ادامه این بخش ها را بررسی می کنیم. یکی از بخش های چاه میله استوانه ای شکل آن است که محل حفاری چاه طول این میله را تعیین می کند. برای حفر میله لازم است بخش غیر قابل نفوذ که همان خاک رس است رد شده و به آبکش خاک برسد. وجود سنگ های درشت تر مشکلی برای نفوذ فاضلاب ایجاد نمی کند بنابراین رگه های ماسه ای بهترین رگه آبکش می باشند.

بیشتر بخوانید
عوامل گاز گرفتگی چاه فاضلاب

عوامل گاز گرفتگی چاه فاضلاب

علت و دلیل بوی بد چاه فاضلاب و انواع گاز چاه فاضلاب و خطرات گاز چاه فاضلاب و دلیل بوی چاه فاضلاب در خانه  این هست که در چاه های فاضلاب گاز های زیادی وجود دارد که خطرات مختلفی از جمله انفجار و خطر خفگی و سوختگی مقنی های حفاری چاه فاضلاب را در پی دارد و با رعایت مواردی می توان از ایجاد خطر جلوگیری کرد. در مطالب پایین با انواع گاز چاه و همچنین جلوگیری از خطرات آن مطالبی جمع آوری کرده ایم.

بیشتر بخوانید
راه های جلوگیری از زود پر شدن چاه فاضلاب

راه های جلوگیری از زود پر شدن چاه فاضلاب

افزایش جمعیت و تراکم آن در شهرهای بزرگ، شهرنیشنان را همیشه با معضل بزرگی به نام فاضلاب، پر شدن چاه فاضلاب و راه های انتقال یا دفع آن رو به رو کرده است. و این در حالی است که در شهرهای بزرگ سیستم های انتقال فاضلاب به بیرون شهر به نام فاضلاب شهری راه اندازی شده و قسمی از این مشکل حل شده است و حال در بخش هایی از همین نقاط یا شهرهایی که امکانات کمتری نسبت به مراکز استان ها دارند مشکلاتی مانند پر شدن چاه فاضلاب وجود دارد که باید با روشهای رسوب زدایی چاه فاضلاب یا ترمیم چاه فاضلاب این مشکلات را برطرف نمود.

بیشتر بخوانید
علائم پر شدن چاه فاضلاب چیست؟

علائم پر شدن چاه فاضلاب چیست؟

اگر ساختمان قدیمی دارید، لازم است هرچند وقت یکبار برای بازدید از این چاه اقدام کنید. هنگام بازدید میزان فاضلاب موجود در چاه ، نیاز به تخلیه چاه ، نشتی چاه فاضلاب و … را نیز بررسی کنید . زود تخلیه کردن چاه فاضلاب می تواند از هزینه های اضافی در این باره جلوگیری کند . دقت کنید برای این که از زود پر شدن چاه فاضلاب جلوگیری کنید ، لازم است نکات بسیار زیادی را در این زمینه رعایت کنید. در این مطلب درباره راه های جلوگیری از زود پر شدن چاه فاضلاب بحث می کنیم . اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید در ادامه با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید
استانداردهای حفاری چاه فاضلاب و توالت

استانداردهای حفاری چاه فاضلاب و توالت

برای رفتن  فاضلاب ساختمان ها به شبکه ی فاضلاب شهری لوله ی اصلی فاضلاب هر ساختمان باید به صورت جداگانه به لوله ی اصلی فاضلاب شهر متصل شود. حتی در صورتی که ساختمان ها به هم نزدیک بوده و یا در یک راستا قرار گرفته باشند بلکه باید آن ها را مستقلا وارد منهول نموده و سپس خط بین آن ها را به خط اصلی فاضلاب وارد کرد.  آب باران و آب های سطحی نباید وارد لوله ی فاضلاب شهری شوند. برای این آب ها باید خط لوله ی جمع آوری شهری به صورت جداگانه طراحی و  اجرا شود

بیشتر بخوانید
نکاتی در خصوص حفاری چاه فاضلاب

نکاتی در خصوص حفاری چاه فاضلاب

یکی از موارد مهم در صنعت ساختمان، سیستم دفع فاضلاب بوده که به دو صورت سیستم فاضلاب شهری و سیستم چاه اجرا می‌شود. ولی در کمال تاسف به دلیل ضعف و نقصان سیستم فاضلاب شهری‌، همچنان از روش چاه استفاده شده که البته مضرات زیست محیطی و سلامتی آن بر کسی پوشیده نیست.

بیشتر بخوانید
نحوه اجرای لوله کشی پوش فیت

نحوه اجرای لوله کشی پوش فیت

اجرای لوله کشی پوش فیت، یک روش جدید و کاربردی لوله کشی برای فاضلاب، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی است. کار با لوله پوش فیت این امکان را فراهم می کند که لوله ها بدون استفاده از ابزار لوله کشی به‌راحتی به یکدیگر متصل و یا از هم دیگر جدا شوند. بهترین لوله پوش فیت در رنگ های مختلف و جنس های مختلفی در ابزار فروشی ها به آسانی قابل دسترسی هستند و به راحتی نیز قابل استفاده می باشند.

بیشتر بخوانید
قیمت حفاری چاه در بازار چقدر است؟

قیمت حفاری چاه در بازار چقدر است؟

چاه کن با استفاده از دستگاه حفاری چاه حفاری چاه شما را انجام می‌دهد. قیمت دستگاه حفاری چاه خانگی از قیمت دستگاه حفاری چاه صنعتی بیشتر است. بنابراین چاه کن‌هایی که از دستگاه حقر چاه صنعتی استفاده می‌کنند قیمت بیشتری نیز دریافت می‌کنند. قیمت حفاری چاه آب با دستگاه به عوامل متعددی بستگی دارد. حفاری چاه آب دستی دیگر منسوخ شده است. حفاری چاه آب و حفاری چاه فاضلاب از خدمات پردرخواست ما است. انجام خدمات حفاری چاه با مجهزترین دستگاه حفاری چاه امکان‌پذیر است.

بیشتر بخوانید
 لوله کشی فاضلاب  لوله پوش فیت بهتر است یا پلیکا

لوله کشی فاضلاب لوله پوش فیت بهتر است یا پلیکا

چنانچه شما نیز به دنبال پاسخ این پرسش هستید که برای لوله کشی فاضلاب  لوله پوش فیت بهتر است یا پلیکا؟ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

با توجه به منسوخ شدن استفاده از لوله های قدیمی در سیستم فاضلاب مانند لوله های فلزی و سیمانی، امروزه شاهد ترغیب ساختمان سازان در استفاده از لوله های جدید مانند پلیکا و جدیدتر از آن، لوله های پوش فیت هستیم.

بیشتر بخوانید
نصب اگو و اجرای نصب انشعاب فاضلاب

نصب اگو و اجرای نصب انشعاب فاضلاب

شرکت آینده سازان پایامهام هنگام اتصال نصب انشعاب فاضلاب سرویس های بهداشتی آب و زیرساخت های شهر ، ما نصب را طبق توافقنامه اصلی بازرسی می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که اتصالات با مشخصات استاندارد خدمات آب برای ساخت فاضلاب و برنامه های مصوب سازگار باشد.

بیشتر بخوانید
بهره مندی از خدمات حفاری چاه فاضلاب با کیفیت

بهره مندی از خدمات حفاری چاه فاضلاب با کیفیت

حفاری چاه فاضلاب را به کارشناسان و همکاران ما بسپارید تا از کیفیت نهایی کار انجام شده، مطمئن باشید. ما اینجا هستیم تا با بهره مندی از تجهیزات باکیفیت و البته بررسی های کامل در خدمت شما عزیزان باشیم. با ما تجربه ی بهره مندی از خدمات حفاری چاه فاضلاب را به هزینه ی مناسب و البته سرعت عمل بالا احساس خواهید کرد.

بیشتر بخوانید


تماس با ما

تماس با ما

این شرکت واحد اجراکننده کلیه خدمات ساختمانی شهری و شهرداری شامل نصب و حفاری انواع چاه ها، لوله‌های گاز، آب، کابل‌های برقی، مخابراتی و انشعابات و لوله‌کشی فاضلاب خانگی به شهری می‌باشد. همچنین در حوزه خدمات ساختمانی از قبیل تخریب، خاکبرداری، تعمیرات، بازسازی، نقاشی، تزئینات داخلی، نماشویی و کفسابی ساختمان و خدمات زیباسازی و نوسازی شهری شامل جدول کاری و سنگفرش، سمپاشی و نگهداری از فضای سبز و باغ و پخش و فروش انواع لوله فعال است. بازدید کارشناس رایگان می‌باشد

اطلاعات تماس

شبکه های اجتماعی